Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Система обов'язкового медичного страхування запрацює з 2017 року

Українську систему охорони здоров'я почнуть переводити на страхову модель вже в 2017 році.

Очікується, що процес запровадження змін займе три роки, заявив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

Спочатку планують запустити сімейну медицину європейського зразка на базі вже наявних медустанов. У МОЗ знайшли спосіб впровадження страхової медицини "з мінімальними і зрозумілими всім" змінами в законодавстві.

Так, українці зможуть самі вибирати собі сімейного лікаря, педіатра, уклавши з ним договір. Якщо якість послуг, що надаються, не влаштовує - лікаря можна змінити. Звичні довідки в дитсадки, школи, спортивні секції також видаватимуть сімейні лікарі.

"Прив'язка до місця проживання скасовується. Наша мета - лікар кожній родині. Сімейний лікар повинен стати агентом сім'ї в системі охорони здоров'я, направляти, стежити за здоров'ям і забезпечувати всю первинну діагностику. Сім'я повинна йому довіряти, а для цього лікар повинен бути мотивований насамперед фінансово ", - розповів Ковтонюк.

У Раді зареєстрований законопроект, яким обов'язкове медичне страхування вводиться з 2018 року. Застрахованими повинні стати всі громадяни України, включаючи непрацюючих пенсіонерів, інвалідів, студентів та дітей до 16 років.

Як повідомляв Форіншурер, Україна в рамках медичної реформи почне перехід до страхової медицини в 2017 році і завершить реформу до 2020 року. "За нашою програмою, повний перехід до страхової медицини і медична реформа повинні відбутися протягом трьох років. Щоб це не було шоком ні для людей, ні для лікарської спільноти", заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Перші кроки у реформі вже зроблені, оскільки в країні почав впроваджуватися принцип "гроші ходять за людиною". Він спрямований не на утримання певного числа лікарняних ліжок, а на фінансування послуг, які надаються пацієнтам.