Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Як захистити дітей за допомогою страхування?

Сьогодні, 1 червня, Міжнародний день захисту дітей.

Для батьків їхні діти – найдорожче та найцінніше у житті. Змалечку вони намагаються захистити своїх нащадків від усього, що може їм нашкодити, шукаючи для цього усілякі можливості.

Один з надійних і потрібних способів захисту дітей – страхування. У рамках проекту СК “Рідна”, присвяченого підвищенню культури страхування (з нагоди 10-річчя нашої страхової компанії), розповімо про дитяче страхування.

Страхування дітей є особливим видом страхування, адже об’єктом є життя та здоров’я дітей. В Європі цей вид страхування - один з найпопулярніших. В Україні він поки що таким не став, але інтерес до нього дедалі зростає.

У страхуванні дітей можна виділити три основні напрямки: накопичувальне, ризикове і добровільне медичне страхування (ДМС). Охоплюються всі три підгалузі особистого страхування: медичне, від нещасних випадків, страхування життя.

 

Страхування від нещасних випадків:

Діти ведуть активний спосіб життя, пізнають світ і постійно знаходяться в русі. Багато з них ще й беруть учать у спортивних гуртках. Всі ці обставини підвищують вірогідність отримання дітьми подряпин, різних травм. На щастя, забиті колінця та розтягнення загоюються, переломи зростаються, але все це вимагає певних матеріальних витрат. Їх можна перекласти на страхову компанію, застрахувавши дітей від нещасних випадків. Це досить недорогий, зручний та надійний спосіб страхового захисту дитини.

Страхові компанії пропонують різні програми страхування дітей від нещасних випадків, залежно від віку дитини, страхових ризиків тощо. Страховими ризиками зазвичай є травми, виявлення важкої хвороби або смерть дитини. Втім, в договір включаються і типово «дитячі» ризики: наприклад, укуси тварин і комах, опіки, отруєння отруйними рослинами і грибами. В деяких компаніях страховими подіями вважаються також викрадення дитини. Сума ризикового страхування може бути будь-якою, все залежить від бажання і можливостей страхувальника, в ролі якого виступають батьки.

 

Добровільне медичне страхування дітей:

Проте, ризикове страхування — лише компенсація події, що вже трапилася. Можна здійснювати попереджувальні заходи. Для постійного захисту здоров’я дитини їй буде потрібен поліс добровільного медичного страхування. Це найдорожчий вигляд страхування дітей. Проте він дає батькам впевненість, що дитину завжди можна показати лікареві, якщо це потрібно, і навіть у форс-мажорній ситуації вона отримає швидку і якісну медичну допомогу.

Ціни на дитячий поліс ДМС досить варіюються: вони залежать і від віку дитини, і від медичної установи, з якою співпрацює страхова компанія, і від самого страховика. Якщо дорослий поліс зазвичай коштує 5–15% від страхової суми, аналогічний дитячий — 15–35%. Страховики пояснюють дискримінацію тим, що діти хворіють набагато частіше за дорослих — лише застуд та ГРВІ середньостатистичне маля за рік підхоплює щонайменше чотири-п’ять разів, вже не кажучи про вітрянку та інші «дитячі» хвороби.

Більшість страхових компаній пропонують кілька програм добровільного медичного страхування дітей. Ці програми можуть містити в собі будь-яку комбінацію таких видів медичної допомоги: поліклінічне обслуговування; стаціонарна допомога (планова й екстрена); виклик лікаря додому невідкладна допомога; стоматологічна допомога (планова й екстрена); оплата медикаментів; різні додаткові програми — такі, як вакцинація від грипу, оплата нетрадиційних методів діагностики й лікування, профілактичні заходи.

Не варто також забувати про існування хвороб-винятків, за якими не передбачається відшкодування. Найчастіше до цього списку потрапляють захворювання шкіри, сполучної тканини, онкозахворювання, ВІЛ, СНІД, психічні захворювання. Також можуть не оплачуватися окремі послуги на кшталт консультацій психолога або логопеда.

 

Накопичувальне страхування дітей:

Це найбільш далекоглядний вид страхування. На сьогодні існують різні способи забезпечення фінансової основи, яка полегшить старт дитини у самостійне життя. Програми накопичувального страхування дозволяють гарантувати дитяті фінансове благополуччя незалежно від життєвих потрясінь у сім’ї. Суть такого поліса зводиться до наступного: батьки визначають розмір суми, яка буде потрібна дитині в певний момент її життя, платять страхові внески, і після закінчення терміну договору дитина отримує суму накопичених коштів. Ці гроші можуть бути витрачені на що завгодно: весілля, купівлю квартири, оплату навчання у вузі, або вони просто можуть стати фінансовою базою для дитини.

Крім цього, поліс накопичувального страхування — це продукт типу «два в одному». З одного боку, це страховка, а з іншої — банківський депозит. Так, кінцева страхова виплата буде вищою за суму сплачених внесків, оскільки ще нараховується певний відсоток інвестиційного доходу. Утім, крім захисту для дитини, від такого страхування є пряма вигода й для батьків. Так, якщо батько або мати купують для дитини «накопичувальний» поліс терміном дії десять років і більше, за законом вони можуть розраховувати на компенсацію у вигляді податкового кредиту.

Фахівці часто рекомендують батькам у комплексі із накопичувальною страховкою для дітей застрахувати й своє життя на їхню користь (від ризику смерті). При цьому у випадку передчасного відходу батьків з життя страхова компанія візьме на себе сплату страхових внесків до кінця терміну дії договору. Таким чином, у встановлений договором термін, дитина гарантовано отримає повну страхову суму і нараховані додаткові бонуси.

Піклуйтеся про своїх дітей, про своє життя та здоров’я. Не нехтуйте страхуванням!