Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

МТСБУ "закриє кордони" для шахраїв

Моторне (транспортне) страхове бюро України у березні 2016 затвердило план розширення дії проекту з протидії шахраям «Зеленої карти» «СТОП Фальшивка» на всі пропускні пункти на кордоні України.

Як заявили в МТСБУ, за їхніми розрахунками, онлайн перевірка полісів відбуватиметься на кожному пункті вже до кінця 2016 року. Відповідна домовленість досягнута між Моторним бюро і Держприкордонслужбою України.

Нагадаємо, пілотний проект був запущений восени 2015. Перевірку полісів проводили на прикордонному пункті автомобільного сполучення «Нові Яриловичі».

В рамках пілотного проекту було виявлено 54 випадки використання змінених незаконним способом і фальшивих сертифікатів «Зелена карта», що дозволяють оцінювати недобір страхових платежів з міжнародного страхування в розмірі понад 20 млн. грн.

Введення проекту «СТОП Фальшивка» на найважливіших прикордонних переходах дозволяє уникнути збитків МТСБУ за фальшивими «Зеленими картами» в обсягах понад 200 тис. євро на рік, вважає генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

При виявленні фальшивого сертифікату «Зелена карта» водієві можуть не дозволити виїхати з території, адже для перетину держкордону необхідний чинний договір міжнародного страхування "Зелена карта". А також можуть заборонити в'їзд на територію іноземної держави або взагалі відправити автомобіль на платний штраф-майданчик.

У гіршому випадку, людину змусять платити. Якщо власник фальшивої «Зеленої карти» став винуватцем ДТП за кордоном, МТСБУ відшкодовує шкоду за таку аварію, а далі виставляється регрес винуватцю події. Щоб не стати жертвою підробки або недійсного поліса «Зелена карта», страховики рекомендують купувати страховки лише в офісі СК, і купувати поліси, виписані через систему Green Card Online (заповнюються друкарським способом, а не вручну).

Виписка поліса вручну, як правило, допускається тільки в крайньому випадку, коли з технічних причин не можуть зв'язатися із системою Green Card. Якщо він купується перед перетином кордону, рекомендується перевіряти через пошукову форму на сайті Моторного бюро дійсність страховки за датою початку та закінчення дії, серією і номером. А також самостійно перевіряти наявність захисних елементів, що виявляються при просвічуванні ультрафіолетовою лампою.

Ще можна перевірити відповідність поліса контрольному екземпляру, розміщеному на сайті МТСБУ. Якщо на руках водія все ж виявилася підроблена або недійсна «Зелена карта», краще заявити до моменту виїзду за межі території країни. «Якщо поліс був куплений у страхового агента, необхідно звернутися в компанію, яка є страховиком по даному полісу: подати заяву в офіс, якщо ви ще не виїхали за кордон, а якщо вже виїхали, в першу чергу, придбати поліс внутрішнього страхування цивільної відповідальності країни перебування. Після повернення в Україну сповістити письмово страхову компанію про покупку такого поліса. Якщо поліс був куплений в офісі страхової компанії, необхідно звернутися із заявою на адресу МТСБУ », - радить начальник департаменту врегулювання збитків АСК «ІНГО Україна», Олег Коваленко-Кужольний.

Якщо сталася ДТП за участю автомобіля, у власника якого був недійсний поліс «Зеленої карти», підкреслює експерт, - рішення про проведення виплати приймається страховиком або Моторним бюро після розгляду обставин кожного конкретного випадку.