Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Водієві на замітку: Особливості водіння і зимового зберігання автомобіля

Прийшла зима, а отже водіям слід згадати про небезпеки і деякі правила кермування взимку.

На перший погляд може здатися, що все просто: тримати дистанцію і не перевищувати швидкість (досвідчені водії радять середню швидкість по місту близько 30-40 км/ч). Але це не все.

Також важливо не забути про своєчасне і в повне технічне обслуговування автомобіля.

Запорукою безпечного водіння в зимовий період є, в першу чергу, заміна динамічного стилю водіння на більш плавний у порівнянні з літнім періодом.

Ще одна обов'язкова умова - правильний підбір шин. Необхідно враховувати, що при виготовленні автомобільних шин для літнього та зимового використання застосовуються різні склади гуми, і при температурі навколишнього середовища нижче + 7 ° С шини для літнього використання знижують свою здатність забезпечувати керованість автомобіля під час руху.

Серед гострих проблем, з якими найчастіше стикаються автовласники в зимовий період, слід виділити такі: розряджений акумулятор, примерзання дверей до прорізів, замерзання замків, примерзання щіток склоочисників, замерзання рідини склоомивача. Як уникнути цих поломок?

 

Несправна паливна система

Фахівці радять перевірити, промити засмічені деталі, замінити несправні. Щоб не провокувати несправність - бензину в баку має бути завжди більше половини. Не забувайте, чим більше в баку повітря, тим більше водяної пари в ньому міститься. Відбувається ї= кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні і негативно впливають на бензонасос і паливну систему.

 

Низький заряд акумулятора

Одна з основних причин відмови двигуна в мороз - розряджений акумулятор (який необхідно перевіряти у фахівців ще до морозів). Перед тим, як завести двигун, рекомендується «зігріти електроліт», наприклад, таким способом: поверніть ключ запалювання в перше положення, щоб включилися електроприлади і приладова панель. Потім поблимайте дальнім світлом.

 

Замерзання

Утримайтеся від миття автомобіля в морози, тому що різкий перепад температур може пошкодити лакофарбове покриття машини. Однак, якщо ж ви вирішили заїхати на мийку, то попередньо бажано обробити дверні замки та віконні ущільнювачі, а також пробку і замок бензобака за допомогою спеціальних силіконових спреїв. Було б не погано після миття обробити автомобіль гарячим воском. Також після виїзду з мийки необхідно інтенсивно погальмувати, щоб не примерзли колодки. Також не рекомендується у сильні морози залишати автомобіль на ніч на «ручнику».

 

Корозія кузова

У зимовий період навіть незначні пошкодження лакофарбового покриття можуть призвести до корозії. У цьому випадку рекомендується не відкладати відновлення таких пошкоджень до весни, а відразу ж скористатися послугами фахівців.

 

Подбайте про кондиціонер

Взимку кондиціонер, зі зрозумілих причин, не використовується. Однак раз на два-три тижні для профілактики варто включати його, причому при увімкненій пічці. Це не дасть гумовим ущільнювачам задубіти і втратити герметичність.

Крім того, власники автомобілів повинні знати, що всіх цих несправностей можна уникнути за умови своєчасного проходження регламентного ТО на спеціалізованих сервісних підприємствах. Адже в перелік робіт з технічного обслуговування входить не тільки заміна масла у двигуні і фільтрів, а й комплексна перевірка всіх основних систем, що відповідають за безперебійну роботу всіх систем автомобіля і його безпеку на дорозі.

У будь-якому випадку, необхідно стежити за своїм автомобілем і дотримуватися рекомендацій, що зазначені в інструкції з експлуатації автомобіля. Так ви не тільки продовжите життя свого залізного коня, але й убезпечите себе і своїх близьких від стресів і незапланованих ексцесів на дорозі.

 

Поради з водіння взимку

Крім дотримання дистанції і швидкості, про яку йшла мова раніше, початківцям автолюбителям можуть згодитися кілька практичних порад з водіння на зимовій дорозі.

Для слизького покриття краще вибирати шини з дрібним, насиченим малюнком протектора. Особливо гарні на зиму шини радіального типу. Протиковзкі властивості протектора корисно додатково підсилити за допомогою шипів.

Гальмування на льоду. Слід бути особливо уважним і акуратним при натисканні на педаль гальма в ожеледь. При управлінні автомобілем, оснащеним антиблокувальною системою гальм (АБС), комп'ютер повідомить вам, що слід розблокувати колеса, якщо при русі по льоду сталася їхнє блокування. Однак не слід покладати великі надії на електроніку, краще справлятися своїми силами.

Натиск на педаль повинен відбуватися переривчасто, працювати педаллю гальма слід швидко, на межі блокування коліс, проте не слід надто захоплюватися цим прийомом.

В ожеледь прийнято застосовувати гальмування двигуном, не вимикаючи запалювання і передачу.

Ефективним екстреним прийомом взимку є гальмування в сніг. Але є обмеження: замети для гальмування можна використовувати приблизно до грудня. Вони в цей час ще не дуже тверді - машина не постраждає, та й зупинка її відбувається досить швидко - інерція при гальмуванні в сніг практично дорівнює нулю.

Їздити по глибокому снігу необхідно без зупинок і перемикання передач. Якщо застрягнете в снігу, не допускайте, щоб колеса тривалий час буксували.

Маневрувати на льоду можливо, але дуже акуратно, не здійснюючи різких рухів. Усяке різке маневрування, особливо поза наїждженою колією на дорозі, загрожує тим, що машину може почати крутити.

Сподіваємося, що завдяки цим простим порадам, ви зможете убезпечити своє пересування на автомобілі взимку і швидко вибратися з неприємної ситуації в дорозі.

І не забувайте про автострахування. Узимку поліс КАСКО потрібен, як ніколи. Надійно і вигідно його можна придбати у страховій компанії "Рідна"