Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Кияни масово травмуються через ожеледицю

У травмпункти Києва надійшло багато постраждалих внаслідок снігопаду четверга, 5 лютого.

Чимало киян отримали вивихи і переломи, через те, що послизнулись на нечищених тротуарах і дорогах.

"Обозреватель" з'ясував, чи можна домогтися компенсації за отримані травми.

За даними станції швидкої допомоги, за добу в київські травмпункти звернулися 73 людини, які отримали травми в результаті ожеледиці, з них троє дітей.

"Постраждалих поки що не так багато, оскільки сніг не встиг утрамбувати і стати по-справжньому слизьким, але в найближчі дні їх кількість зросте", - розповіли "Обозревателю" у травмпункті Подільського району.

З огляду на ситуацію не зайвим буде застрахуватися від нещасного випадку. У страховій компанії «Рідна» зробити це можна легко і вигідно. Придбавши поліс страхування від нещасного випадку у нашій компанії, ви будете впевнені, що не залишитесь без допомоги у біді.

Серед постраждалих є також ті, хто отримав травми в громадських місцях: на переходах, тротуарах, зупинках. У таких випадках можна подати в суд на комунальників та отримати компенсацію.

Приклад вдалого завершення суду - випадок, який стався кілька років тому з киянином Михайлом Воробйовим. Чоловік отримав подвійний перелом ноги, коли вийшов з переходу на вулиці Інститутській. Михайло подав до суду на київську адміністрацію за погане прибирання переходу і виграв. Суд зобов'язав виплатити Воробйову 17 тисяч гривень.

Деякі експерти в галузі права вважають, що навіть якщо перехожий послизнувся на льоду в громадському місці, на сходинках переходу або на тротуарі і отримав перелом, йому складно буде довести причинно-наслідковий зв'язок між отриманою травмою і відповідальністю балансоутримувача. Дійсно, піди доведи, що ти отримав травми через нечищений асфальт, а не просто оступився. Але тоді виходить, що потрібно діяти, а люди, відповідальні за стан території, знаючи, що їх не засудять, і далі будуть ігнорувати норми благоустрою. Юристи все ж радять звертатися до суду.

"Головне - правильно скласти позов. Необхідно зібрати медичні висновки, чеки, витрачені на покупку медикаментів, а також показання свідків, що травма була отримана в конкретному місці", - прокоментував "Обозревателю" представник об'єднання Ліги професійних адвокатів Іван Діденко.

Як повідомлялося, в ніч на 5 лютого Київ замело снігом. На дорогах столиці утворилися 10-бальні затори.