Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Як застрахувати квартиру на час відпустки

 

Експрес-страхування нерухомості дозволяє майже миттєво застрахувати житло і отримати грошову виплату у разі неприємних сюрпризів - пожежі, потопу або крадіжки.

Час відпусток - довгоочікувана пора для багатьох українців. Але ось невдача - доводиться залишати міські квартири без нагляду на досить тривалий час. Пожежі, потопи, пограбування - думати про таке неприємно, але чому б не застрахувати нерухомість на час своєї відсутності?

Багато страхових компаній пропонують експрес-страхування житла.

Страхова компанія «Рідна» пропонує своїм клієнтам скористатися акційними умовами страхування майна на період відпусток.

Класичний спосіб страхування квартири або приватного будинку передбачає виклик оцінювача, який вказує у своєму висновку ринкову вартість квартири, інтер'єру, меблів і техніки. Ці цифри і є для страхової компанії підставою при визначенні страхової суми.

Останнім часом страховики готові від оцінки відмовитися, поклавшись на техпаспорт і думка клієнта. Експрес-страховка не вимагає ніякої оцінки, власник нерухомості сам вибирає, на яку суму він хоче застрахувати житло - на 50 тис. або на 1 млн. грн. Поліс можна придбати на 15 днів, 1-3 місяці або на рік.

Фахівці пояснюють, що експрес-підхід передбачає захист від дрібних і середніх ризиків, які найбільш часто зустрічаються, але у випадку тотальної руйнації застрахованого майна, отримане страхувальником відшкодування не покриє всіх його збитків. Страховий платіж за цими договорами зазвичай менше, ніж при страхуванні на повну вартість, і оформити такий договір набагато швидше.

 

Про всяк випадок

Програми експрес-страхування дозволяють застрахувати квартиру на суму від 15-25 тис. до 1 млн. грн. Причому, деякі програми складаються, як пазли, з набору ризиків і страхових сум. Наприклад, власник квартири може застрахувати конструктив (стіни і комунікації) на 100 тис. грн., елементи інтер'єру - на 50 тис. грн., меблі й техніку - на 80 тис. грн. і відповідальність перед третіми особами (якщо раптом сам стане винуватцем затоплення квартири сусідів, наприклад) - на 25 тис. грн.

Стандартний набір ризиків, які страховики готові покрити, включає: пожежа, удар блискавки, вибух - це обов'язково буде в кожному договорі страхування. Однак не зайвим буде розширити набір ризиків, адже компанії пропонують додати до переліку пошкодження водою, протиправні дії третіх осіб (крадіжка зі зломом, хуліганство).

Також клієнт може разом з квартирою застрахувати свою відповідальність при її експлуатації перед третіми особами. Тоді страхова компанія заплатить за заподіяну їм шкоду - за ремонт у залитих з вини страхувальника сусідів, наприклад.

 

Не включено

Страховий тариф залежить від набору ризиків і терміну дії договору. У середньому за поліс на три місяці доведеться віддати 0,2-0,47% страхової суми. До речі, зазвичай отримують знижки ті, у кого встановлена ​​пожежна або охоронна сигналізація. Щоб заощадити, можна відмовитися від включення в поліс деяких ризиків - наприклад, наїзд транспортного засобу, удар блискавки або стихійні лиха, ймовірність настання яких украй мала.

Також клієнт може застрахувати не всю квартиру, а лише інтер'єр та майно, тобто відмовитися від страхування конструктиву.

Звичайно, при укладенні договору клієнтові варто вивчити інформацію про винятки - випадки, які поліс не покриває.

Клієнтам, які залишають житло більш ніж на місяць, важливо відразу попередити про це страхову компанію, оскільки ряд страховиків включають в поліс вельми незручні для відпускників пункти. При страхуванні на час відпустки варто врахувати, що в договорах, як правило, виключається майно, яке знаходиться без нагляду більше 30-45 днів. Тобто при від'їзді більш ніж на місяць варто або підшукати спеціальну програму, або обговорити дану умову зі страховиком (за доплату).

Отримати страхове відшкодування за фактом події страхового випадку - досить клопітна процедура. Особливо складна вона для тих клієнтів, хто, наприклад, перебуває за кордоном. У страхову компанію про настання неприємностей потрібно повідомити протягом трьох днів, а, крім того, потрібно надати підтверджуючі документи (довідка з пожежної служби, ЖЕКу, міліції). Після подачі цих довідок разом з полісом, техпаспортом на квартиру і письмовою заявою клієнту залишається тільки чекати. Адже страховик замовить проведення експертизи (клієнту за неї платити не потрібно), яка з'ясує справжні причини того, що сталося, і визначить розмір збитку. Без висновків проведеної експертизи страхове відшкодування виплачено не буде.

 

За матеріалами: Деньги.ua