Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Пасажирам радять звертати увагу на наявність у водія поліса ОСАЦВ

Нацкомфінпослуг закликає перевізників та водіїв, які працюють на маршрутах, бути соціально відповідальними за пасажирів, яким надають послуги.

Звертається увага на важливість наявності у автоперевізників, крім поліса ОСАГО, договору обов'язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті та добровільного страхування відповідальності власників транспортних засобів, а пасажирів - цікавитися наявністю цих документів у перевізників.

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів спрямоване на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну потерпілих при експлуатації наземних ТЗ на території України.

Розмір страхової суми за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих складає 100 тис. грн., за шкоду, заподіяну майну, - 50 тис. грн. на одного потерпілого.

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду має бути подано водієм ТЗ невідкладно або не пізніше 3 робочих днів з дня настання ДТП.

Заява про страхове відшкодування подається протягом 30 днів з дня повідомлення про ДТП. Максимальний термін прийняття рішення про здійснення страхового відшкодування та його виплати становить 90 днів з дня отримання заяви від потерпілого.

У разі, якщо заява або інші документи, необхідні для прийняття рішення, подані з порушенням терміну - строк прийняття рішення про здійснення страхового відшкодування та його виплати збільшується на кількість днів такого прострочення.

Пасажири перевізника вважаються застрахованими з моменту оголошення посадки в автобус або інший ТЗ до моменту завершення поїздки. Водії також є застрахованими за цим договором тільки на час обслуговування поїздки.

Кожному застрахованому перевізник, що виступає агентом страховика, видає страховий поліс. Він може видаватися на окремому бланку або міститися на зворотному боці квитка. Документом, що підтверджує страхування пасажирів під час здійснення регулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, є квиток. У страховому полісі (квитку) зазначається: вид обов'язкового страхування, найменування, адреса, телефон страховика, розміри страхового платежу та страхової суми.

Пасажири, які мають право на безкоштовний проїзд відповідно до чинного законодавства, підлягають обов'язковому особистому страхуванню без сплати страхового платежу і без отримання страхового поліса.

Страховими випадками є загибель або смерть застрахованого внаслідок нещасного випадку на транспорті, отримання ним травми в результаті нещасного випадку на транспорті при встановленні йому інвалідності, тимчасова втрата працездатності в результаті нещасного випадку на транспорті.

Розмір страхової суми для кожного застрахованого за договором особистого страхування від нещасних випадків на транспорті становить 6 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто на сьогодні 102 тис. грн. Страхова сума за таким договором виплачується не пізніше 10 діб з дня отримання необхідних документів. Крім того, страхова сума виплачується незалежно від виплат по державному соціальному страхуванню, соціальному забезпеченню та в порядку відшкодування збитків.

Мінінфраструктури, підприємства, установи та організації, діяльність яких пов'язана з експлуатацією ТЗ на залізничному, морському, внутрішньому водному, автомобільному і електротранспорті, зобов'язані постійно інформувати пасажирів про порядок та умови здійснення обов'язкового особистого страхування, одержання страхової суми при нещасному випадку.