Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Яку страховку обрати для поїздки на гірськолижний курорт?
Добровільне страхування в Україні поки що не користується великим попитом, але все ж час задуматися про те, щоб придбати поліс хоча б на період гірськолижного відпочинку.

Страховка, звичайно, не запобіжить пошкодженням, зате допоможе з оплатою лікування. Cкільки коштує страховий поліс і які нюанси при його оформленні варто знати?

Як правило, страхові компанії пропонують гірськолижникам два види програм: для подорожуючих по Україні та для виїжджаючих за кордон.

У більшості випадків набір ризиків стандартний і в договорі просто необхідно передбачити катання на лижах чи сноуборді.

«Гірськолижна» страховка покриває все те ж саме, що і звичайна страховка: гостре захворювання, загострення хронічного, травма. Включає поліклінічну допомогу, стаціонарне лікування, невідкладну допомогу, медичне транспортування, невідкладну стоматологію. Єдина її відмінність - в ціні: вона дорожча. Це пов'язано з підвищеним ризиком. Існують різні рівні покриття - для любителів, для професіоналів (з участю в спортивних змаганнях), з франшизою (50, 100 євро) і без. Покриття в Європі або по всьому світу», - розповів керівник центру особистого страхування страхової компанії Тарас Ревуцький.

Вартість страховки може залежати від віку застрахованої особи, терміну дії страхового поліса і категорії ризикованості спорту. Досвід лижника, історію травматизму, снаряд для катання (лижі, сноуборд) та інші фактори страхові компанії відстежити не в змозі.

Страховий захист для тих, хто катається на українських курортах, обійдеться гірськолижникам в пару десятків гривень на день. Закордонний відпочинок лижникові обійдеться дещо дорожче, оскільки вартість медсервісу за кордоном вище. А от місце відпочинку на ціну не вплине.

Страхові експерти нагадують туристам: слід враховувати, що в зимовий період багато європейських клінік, що приймають пацієнтів з гірськолижних курортів, істотно завантажені. Тому в пікові сезони процес організації допомоги або транспортування може затягуватися.

Найчастіше українські туристи оформляють медичні страховки для гірськолижного відпочинку в Словаччині, Польщі, Болгарії, Австрії та Італії, Грузії. Для організації та надання медичної допомоги в зазначених країнах буде досить стандартної страхової суми в розмірі 30 000 євро.

Страхуватися вигідніше, ніж лікуватися за власний кошт. Середня вартість лікування для амбулаторного випадку в Італії становить приблизно 120 євро; стаціонарного випадку - від 500 до 4000 євро, залежно від складності (при цьому вартість медичної допомоги буде нижчою, ніж у Франції чи Швейцарії).

В Австрії, наприклад, вартість лікування в стаціонарі може складати від 1000 до 5000 євро, причому в цих сумах не враховані витрати на роботу рятувальної служби, яка доставляє потерпілого від гірськолижної траси до місця лікування. Дані витрати залежать від відстані польоту і зазвичай складають до 2000 євро.

Крім страхування ризиків раптових захворювань і пошкоджень самі страховики радять купувати додатковий комплекс послуг. Різниця в ціні поліса, стверджують вони, буде незначною.

За доплату можуть організувати екстрену невідкладну допомогу, невідкладну стаціонарну допомогу, амбулаторну та стоматологічну допомогу, медичну евакуацію, транспортування постраждалих за допомогою санітарної авіації. Компенсуються і витрати на відвідування потерпілого в стаціонарі найближчим родичем, а також витрати на телефонні переговори з компанією, що асистує. За словами страховиків, туристу при необхідності можуть надати і блок адміністративних послуг: допомога при поверненні дітей на батьківщину, пошук багажу, документів і рейсових квитків.

Необхідно пам'ятати про можливі підстави відмови у страховій виплаті. Грошей ви точно не побачите, якщо під час отримання ушкодження перебували в стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотиків. А також якщо при покупці поліса не повідомили, що плануєте займатися аматорськими видами спорту на гірськолижних курортах.

Як не банально, але звичайне дотримання правил безпеки при катанні на лижах, санках і сноубордах, а також при перебуванні на території гірськолижного курорту значно знижує ризик виникнення страхового випадку.

За матеріалами: Мінфін