Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Продажі полісів накопичувального страхування життя зростають
Обсяг премій з накопичувального страхування життя за дев'ять місяців 2013р. відносно аналогічного періоду минулого року зріс на 6 % - до 660 млн грн. Про це повідомила прес -служба Ліги страхових організацій України (ЛСОУ).

До кінця року сума платежів з цього виду страхування, прогнозують експерти ЛСОУ, досягне 1 млрд грн. Але для такої країни, як Україна, це зовсім незначний показник.

"Наприклад, у Німеччині на 100 жителів припадає 140 полісів накопичувального страхування життя - в середньому в Європі за два поліса на кожного. А в Україні один такий договір на 12-13 чоловік", - говорить заступник голови ради ЛСОУ Олександр Залєтов.

За його словами, українець охочіше вкладе гроші у фінансову піраміду, ніж купить собі або своїй дитині поліс накопичувального страхування життя. Причин цьому багато. Одна з них - бажання швидко заробити на більш прибуткових фінансових інструментах.

Наприклад, на тих же гривневих вкладах, відсотки по яких банки та кредитні спілки пропонують на рівні 18-22%. А мінімальний гарантований державою дохід по накопичувальному страхуванню життя складає 4%. Хоча максимальний не обмежений, і багато страховиків у 2012 р., наприклад, додатково заробили для своїх клієнтів 16-18% річних.

"Депозити - найбільш зрозумілий і простий механізм збереження та накопичення грошей, а от про переваги накопичувального страхування життя багато українців навіть не чули", - вважає Залєтов.

Страховики обережно рекламують програми страхування життя. Особливо дитячі. І причина тут не лише фінансова, а й морально - етична. Річ в тому, що, крім накопичувальної складової, такі поліси включають в себе і захист від різних ризиків - травм, інвалідності, смерті.

Але як би моторошно в очах батьків не виглядали такі теми, статистика дитячих захворювань та смертності говорить на користь страхового захисту. У разі несподіваного відходу з життя, травми або інвалідності поліс забезпечить виплату накопиченої і ризикової частини страхової суми. Середня страхова сума для дитячих страховок - 20-50 тис. грн, максимальна не обмежена.

Можна накопичувати і 20 тис. грн, і 200 тис. , а страхуватися - на 10, 20 і більше років. У накопичувальному страхуванні життя існує тільки один важливий принцип - чим довший термін дії договору, тим більшу суму до виплати людина отримає після його закінчення.

«Подушка» для малюка

Купити накопичувальну страховку життя дитині можна одразу після її народження. Хоча зробити це непросто - більшість страхових компаній захист крихіток до року, а то і до трьох років не продають. Статистика свідчить: саме в ранньому віці ризики захворювань і смертності найбільш високі.

Страховики, які погодяться продавати захист новонародженим, швидше за все, оцінять поліс дорожче або висунуть додаткові умови.

Як правило, більша частина договорів розрахована на 10-20 років. Саме такі програми страхування життя працюють найкраще, забезпечуючи найоптимальнішу прибутковість і довгостроковий захист.

Найчастіше батьки купують накопичувальні страховки житті не новонародженим, а школярам. Нерідко страхують дітей віком від 6 до 15 років. Швидше за все, це пов'язано з тим, що, відправивши дитину до школи, батьки автоматично замислюються про те, що вона буде робити, закінчивши її.

Не пізно почати накопичення і після закінчення школи. Але після 18 років людина вважається дорослою, і в її договорі страхування вже будуть діяти умови дорослих накопичувальних програм. За своєю суттю вони не відрізняються від дитячих, хоча можуть коштувати трохи дорожче, якщо клієнт займається травматичними видами спорту або вибрав небезпечну професію. Правда, професійні ризики можуть бути враховані тільки в тому випадку, якщо паралельно з навчанням студент підробляє.

Страховики радять: відкладайте кошти на банківський депозит для досягнення короткострокових цілей, але для фінансового захисту майбутнього обов'язково придбайте поліс накопичувального страхування життя. У будь-якому випадку ці інвестиції набагато вигідніші, ніж покупка телевізора або чергового модного гаджета.

Отримати грамотну консультацію з приводу страхування життя, накопичувального страхування та пенсійного страхування можна за тел.: 050-352-85-76

За матеріалами: Капітал