Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Страховики переключилися з автомобілів на пральні машини

Падіння виплат на страховому ринку різко контрастує з показниками динаміки зборів страховиків. За відомостями небанківського регулятора, обсяг валових страхових премій за підсумками січня-вересня порівняно з аналогічним періодом 2012 р. збільшився на 35,2 % (до 21,365 млрд. грн.). Чисті страхові платежі (без урахування внутрішнього перестрахування) зросли на 8,7 % (до 16,221 млрд. грн.).

За цей період страховикам вдалося неабияк наростити і обсяги продажів полісів. Кількість укладених договорів (крім договорів з обов'язкового страхування від нещасних випадків на транспорті) збільшилася на 11,9% (до 28,341 млн. грн.). Проте валові страхові виплати впали на 9 % (до 3,622 млрд. грн.), чисті - на 7,3% (до 3,555 млрд. грн.).

Експерти пояснюють зниження показника виплат зменшенням виплат зі страхування майна (майже на 43%) порівняно з 2012 р. Минулого року на ринку по даному виду було кілька дуже великих збитків. Оскільки в 2013 р. не відбувалося страхових випадків такого масштабу, різниця виявилася відчутною.

Інший вагомий фактор, що дозволив заощадити гроші страховикам, - переорієнтація їхнього бізнесу на менш збиткові види. "Ще в 2012 році на чотири види страхування - каско, "автоцивілку", "зелену карту" і добровільне медстрахування - припадало близько 60% платежів, отриманих від роздрібних клієнтів. Це види, за якими виплати традиційно дуже високі. Однак у нинішньому році їх частка просіла за підсумками дев'яти місяців до 52%. Відповідно, зменшилися виплати", - розповів заступник голови ради Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Олександр Залєтов.

Автострахування стає для компаній все більш витратним. Тому замість відповідальності автовласників і каско багато компаній охоче страхують пральні машини і пилососи. Практично у всіх супермаркетах техніки продавці жваво торгують полісами. Покупцям пропонують захист від класичних майнових ризиків, що не покриваються гарантією, - пожежі, стихійны лиха, крадіжки тощо.

Або обіцяють відшкодувати вартість техніки в разі її виходу з ладу через перепади напруги, помилок в експлуатації, механічного впливу, падіння з висоти і т. д. Вартість договорів становить близько 8-10% від страхової суми (тобто вартості товарів). У середньому "технічна" безпека обходиться покупцям близько 40-500 грн.

Але левову частку клієнтів забезпечують позичальники, що беруть споживчі кредити. Як правило, кредитори зобов'язують їх придбати страховку від нещасного випадку або укласти договір страхування життя. Їхня вартість може складати від 0,5 до 1,5% від страхової суми щомісяця.

Досить популярним зараз є і страхування фінансових ризиків. Згідно з такими договорами, в разі втрати роботи позичальником зобов'язання з виплати кредиту бере на себе страховик, однак виплати по даному виду з року в рік залишаються нульовими.

За матеріалами: Tristar