Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Кожен десятий водій засинає за кермом

Згідно зі статистикою страхових випадків, в осінній період збільшується частота ДТП. Наприклад, вже в порівнянні з серпнем їх кількість у вересні зросла на 6 %. З досвіду попередніх років, цей показник буде рости і далі, адже восени характерна погода і зменшення світлового дня значно впливають на здатність водія керувати автомобілем. Експерти радять, як зробити осінню їзду максимально безпечною.

 

"Найбільше водії втомлюються восени і взимку, що призводить до невірної оцінки ситуації на дорозі. Їзда в сутінкові години найбільш втомлює, адже наш зір постійно намагається впоратися з недостатньою видимістю, викликаною туманом і дощами. Мінливі погодні умови провокують багато захворювань і підвищують стомлюваність. На жаль, багато водіїв це недооцінюють" , - каже Анатолій Климюк, директор департаменту врегулювання збитків страхової компанії.

Найбільшу небезпеку для водія являє мікросон - короткий сон, який може тривати від однієї секунди до половини хвилини. Часто він викликаний нестачею сну вночі, тому дуже важливо, щоб водії сідали за кермо, тільки відчуваючи себе відпочилими.

Згідно з дослідженням, проведеним у Великобританії, проблема сонливості за кермом стоїть гостріше, ніж можна припустити на перший погляд. Один з 10 водіїв визнав, що засинав під час водіння, а кожен четвертий - що відчував себе досить млявим і міг заснути за кермом.

Більше половини опитаних погодилися, що сонний водій представляє велику небезпеку як для себе, так і для оточуючих. При цьому, на жаль, тільки один з трьох водіїв сказав, що зробив би на зупинку, якби відчув себе втомленим.

Замість цього 56 % автомобілістів відкривають вікна, а 32 % голосно вмикають музику, щоб не заснути. А кожен п'ятий взагалі не вживає жодних заходів, щоб підбадьоритися, лише збільшує швидкість, щоб швидше доїхати додому.

"Щоб уникнути втоми при тривалій їзді, приблизно раз на дві години слід робити перерву, а зупинку використовувати для легких фізичних вправ. Навіть 15 - хвилинна розминка допоможе тримати організм у тонусі. Крім того, корисно пити багато води або чаю. Це допоможе уникнути короткочасного сну і сконцентруватися на дорожній ситуації. Відкриття вікон і гучна музика можуть бути ефективними, але це лише короткочасна міра”, - каже Анатолій Климюк .

За матеріалами: "Дело"