Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Що робити, якщо авто потрапило в аварію і заважає проїзду транспорту

Інтернет-видання Vgorode.ua дізнавалося, чи можна водіям від'їхати з місця ДТП до приїзду ДАІ, якщо постраждалий автомобіль заважає нормально їздити транспорту.

Якось вранці в Києві недалеко від цирку сталася ДТП - зіткнулися дві іномарки, причому аварія сталася прямо на трамвайних шляхах.

Через це утворилася пробка з кількох трамваїв. Водії після зіткнення не роз'їжджалися.

При тому, що серйозного збитку транспортні засоби не отримали, постраждалих не було.

Подібна ситуація на столичних дорогах виникає нерідко. Багатьох учасників дорожнього руху такі інциденти змушують не на жарт понервувати.

Виникає питання - а наскільки закономірно і правильно ось так залишати своє авто без серйозних ушкоджень на місці аварії, якщо при цьому ти ставиш свої фінансові інтереси вище інтересів десятків людей, що їдуть у громадському транспорті?

Дізнаємося у ДАІ

У ДАІ журналістам розповіли, що в таких випадках водії можуть від'їхати від місця ДТП, але тільки при дотриманні деяких умов.

По-перше, якщо учасники події дійшли обопільної згоди щодо того, хто правий, а хто винен, по-друге - якщо автомобілі відразу ж після зіткнення були сфотографовані. По-третє - якщо аварія обійшлася без жертв. У тому випадку, якщо обидва водії вважають себе потерпілими - необхідно дочекатися співробітників ДАІ, не змінюючи при цьому положення автомобілів. В іншому випадку, фахівці Державтоінспекції не зможуть скласти схему ДТП і розібратися в тому, хто ж винен. Причому не можна від'їжджати від місця навіть у тому випадку, якщо це заважає руху транспорту.

Дізнаємося у страховиків

Потім ми вирішили дізнатися думку у спеціалістів зі страхування. Виявилося, страховики теж нічого не мають проти того, щоб автомобілі, що  потрапили в ДТП, давали дорогу трамваям та іншим машинам.

- У таких випадках важливо дочекатися приїзду людини зі страхової, яка зафіксує збиток і положення автомобілів, - розповів нам Олександр Федоров, співробітник страхової компанії. - Якщо це неможливо - ДТП сильно ускладнює рух транспорту - можна зробити фотографії до того, як авто роз'їхалися, в питаннях відшкодування збитку зазвичай цього достатньо (до речі, чим більше фото ви зробите - з різних ракурсів - тим краще)».


А ще в таких ситуаціях краще передзвонити на гарячу лінію в страхову і узгодити свої дії з компанією. Як правило, клієнтові йдуть на зустріч.