Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

У Німеччині за кермом не можна виражати емоції, а в Китаї - пропускати пішоходів
Німеччина трасаНа емоційного водія в Німеччині чекають неприємності. У німецьких ПДР існує цілий список емоцій, що не доречні на дорозі. Серед них - демонстрація середнього пальця, зігнута в лікті рука і навіть висунутий язик. Мінімальний штраф за такі емоції водія складає 200 євро, а за непристойні жести можна позбутися 3-4 тисяч.

Якщо ж подорожувати по штату Пенсільванія (США), то водієві необхідно в обов'язковому порядку мати чохол на автомобіль, адже при зустрічі з гужовим возом автомобіліст повинен в терміновому порядку накрити свій транспортний засіб, щоб не налякати коня. А любителям без потреби тиснути на клаксон не сподобаються тутешні порядки, оскільки тут не можна подавати звукові сигнали біля закусочних після 21 години.

У Таїланді суворо заборонено їздити на мотоциклі, велосипеді, мопеді і в автомобілі без сорочки.

У Франції виїзд на спеціально виділену смугу для громадського транспорту іншим транспортним засобам категорично заборонений. У нас теж є схожі вимоги, але привчити водіїв дотримуватися їх дуже складно.

А ось сісти за кермо після пляшечки пива або келиха вина не заборонено французові. Головне, щоб вміст спирту в крові не перевищував 0,5 проміле. У разі порушення доведеться викласти 135 євро і шукати свою машину на штрафмайданчику.

Перевищення швидкості в багатьох країнах - серйозний злочин і за нього навіть можна позбутися волі. В Ізраїлі це теж порушення, але його досить просто «пояснити» поліцейським. Досить зізнатися, що їхав зі швидкістю 120 км / год - і прощення забезпечено. Все тому, що число 120 для ізраїльтян - побажання довголіття. Але ця обставина вельми сумнівна, адже перевищення швидкості - прямий шлях вкоротити життя і похитнути здоров'я.

Якщо ви жінка-водій, то не варто їхати до Саудівської Аравії. Тут і на дорогах панує патріархат: майже на всіх трасах жінкам заборонено сідати за кермо. Причому, це правило поширюється і на водіння велосипедом. Кермувати жінка може тільки на внутрішньоквартальних дорогах.

Японія дощ пішоходиА ось Японія могла б стати прикладом для наших автомобілістів і пішоходів. Тут і на дорогах, як і в усьому іншому, панує порядок і повага один до одного. Після дощу японськими дорогами треба їздити з особливою акуратністю, щоб не обляпати пішохода. За подібне порушення доведеться заплатити штраф близько 40 євро.

Китай - це країна, в яку не можна пускати наших водіїв і пішоходів з метою набуття досвіду поведінки на дорозі. Жителі тут переходять дороги як їм заманеться. А все тому, що пішохідні переходи в цій країні просто-напросто відзначають місце, де китаєць може перебігти дорогу, поки на ній немає автомобілів. Водіям суворо заборонено пропускати пішоходів і зупинятися перед «зебрами».

Без сумніву, всі водії знають основні правила поведінки на дорозі: зупинятися на червоний сигнал світлофора, не перевищувати швидкість, не сідати за кермо в нетверезому стані. Пішоходи розуміють, де і як переходити дорогу. Але ми вперто не поспішаємо дотримуватися Правил дорожнього руху і через це травмуємось в нескінченних ДТП. Слід всім спробувати бути розсудливими і обережними учасниками дорожнього руху. Можливо, тоді не буде вздовж доріг стовпів, обвішаних вінками, як пам'яток нашому нехлюйству і неповазі до найдорожчого - життя.