Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Українці почали цінувати життя

Сьогодні в Україні переважає ризиковий варіант, тобто короткострокові недорогі страхові продукти, наприклад, страхування на випадок смерті, у тому числі в результаті нещасного випадку, ДТП, інвалідності, критичних захворювань (як правило, серцево-судинної системи та онкологічних), а також травматизму, пише «Перша кримська».

Зростання накопичувального страхування, схоже, стане відмінною особливістю нинішнього року не тільки у страховиків з вузькою спеціалізацією. За попередніми даними, страховий ринок України в січні - вересні 2012 року зібрав валові страхові платежі на суму понад 15,5 млрд. грн., з яких на ризикове страхування припадає 14,2 млрд. грн., або 91% обсягу страхових платежів. У ризиковому страхуванні найбільший темп зростання продемонстрували особисті види страхування: страхування від нещасних випадків (22%), страхування медичних витрат (19%), добровільне медичне страхування (10%). Невелике зростання (до 5%) показали страховики ОСАГО, «зеленої карти» і обов'язкового авіаційного страхування і менше 1% - автоКАСКО. А накопичувальне страхування виросло на 41% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року, до 1,27 млрд. грн. Причому основна частка страхових платежів (91,5%) отримана від населення, що значно більше, ніж за 9 місяців докризового 2008 року (76,6%).
Тобто в умовах кризи населення виявилося особливо чутливим до різних соціальних ризиків і стало більш охоче купувати страховий захист життя, здоров'я та на випадок втрати працездатності. Пов'язано це може бути з кризою держсистеми соціального та пенсійного забезпечення, тобто з відсутністю реальної пенсійної реформи (затягуванням введення другого рівня пенсійного забезпечення) і незадоволеністю нинішніх пенсіонерів розмірами виплат. «Тому не дивно, що населення прагне поліпшити своє майбутнє за рахунок програм страхування життя», - вважає заступник голови ради Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Олександр Залєтов.

страхування життяВартість Life

В Європі, з якої до нас прийшло поняття лайфового страхування (life в перекладі з анг. означає «життя»), накопичувальний його вид вельми популярний. Без такого рахунку в СК практично неможливо влаштуватися на роботу. Зате до моменту виходу на пенсію, яка, наприклад, у Німеччині настає в 67 років, людина отримує 100% держсоціал (так називається держпенсія в розмірі приблизно 1/3 середньої зарплати людини) плюс ренту від накопиченого капіталу. Таким чином, протягом життя людина робить внески на рахунок свого майбутнього благополуччя, а страхові компанії або недержавні пенсійні фонди вкладають ці гроші в економіку країни. Тобто інтерес взаємовигідний.
У нашій батьківщині накопичувальне страхування обов'язковим поки не стало, але розмов навколо цієї теми точиться багато. Якщо це трапиться, очевидно, що наслідком стане бум лайфового страхування. А рано чи пізно держава до цього прийде, тому що у старіючої країни зі згасаючою економікою все менше шансів наповнити свій пенсійний фонд. Втім, коли це станеться, копити буде пізно, адже накопичувальне страхування розраховане на довгі роки. Кілька десятиліть відкладаєш, а після виходу на пенсію отримуєш, причому за бажанням або всю суму відразу, або частками, тобто розмір виплат обмежений тільки накопиченою сумою, на відміну від ризикового страхування. У ньому найбільша виплата передбачена у разі загибелі в авіакатастрофі - еквівалент $ 50 тис. Загибель у ДТП на дорозі вартує лише чверть цієї суми, а максимальна компенсація за ОСАЦВ - 102 тис. грн. Для порівняння: її розмір у країнах - членах ЄС складає від 1,1 млн. євро до 5,6 млн. євро на людину. Крім водіїв, застраховані на випадок загибелі і пасажири, причому не тільки в автомобільному транспорті, - постанова Кабміну від 1996 року зобов'язало страхувати їх автоматично при покупці квитків. Максимальний ліміт виплат по таких полісах 102 тис. грн. У цьому році Мінінфраструктури запропонувало підвищити цифру до 408 тис. грн., проте документ написаний так, що одержати виплату по ньому практично неможливо.

При накопичувальному лайфовому страхуванні можна збирати, скільки забажаєте.