Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Поради ДАІ, як їздити в ожеледь

- На слизькій дорозі не гальмуйте різко, це не тільки марно, але й небезпечно. Різке гальмування призводить до блокування коліс і збільшення гальмівного шляху, а найчастіше до втрати керованості. Проїжджаючи небезпечну ділянку, намагайтеся зберігати швидкість постійною, педаллю акселератора користуйтеся дуже обережно, плавно, м'яко. Не робіть різких рухів кермом.

 

- При русі на мостах та естакадах будьте особливо уважні. Крижаний настил на цих ділянках дороги з'являється раніше, ніж скрізь, а зникає пізніше. У цих зонах уникайте різких рухів кермом, педалями газу і гальма.

- На слизькій дорозі краще уникати різких маневрів і обгонів. При русі на підйом, вибирайте таку передачу, щоб не доводилося переключатися до повного завершення підйому. Під час спуску не натискайте на педаль зчеплення, при керуванні авто на швидкості плавно гальмуйте.

- Не забувайте про пішоходів. Люди, що переходять дорогу, можуть посковзнутися і впасти. Тому намагайтеся не налякати пішохода різкими звуковими і світловими сигналами. Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму.

Автомобілісти дають ще кілька рекомендацій. Коли Ви виїжджаєте на слизьку дорогу постарайтеся якнайшвидше визначити ступінь її «слизькості». Для цього можна використовувати кілька способів:

• візуально;

• гальмуванням;

• зміною подачі палива;

• вижимом педалі акселератора.

ожеледь, сніг, зима, дорогаЩо робити, якщо необхідно екстрено загальмувати на льоду? Новачки, як правило, тиснуть до упору педаль гальма, при цьому колеса миттєво блокуються на юз, і автомобіль не тільки успішно ковзає по льоду, як на ковзанах, але ще й не слухається керма. Отже, гальмувати на юз не можна.

Для екстреної зупинки на слизькій дорозі можна використовувати три прийоми гальмування:

• комбіноване (гальмо з газом);

• переривчасте;

• ступінчасте гальмування.

Щоб попередити потрапляння у замет, водієві необхідно дотримуватися таких правил:

- Рухатися по дорозі з мінімальною швидкістю, яка забезпечує безпеку;

- При поворотах і з'їздах з проїжджої частини дороги повертати рульове колесо дуже плавно;

- Уникати гальмування на поворотах;

- При зупинці автомобіля завчасно знижувати швидкість до мінімальної, а потім плавно гальмувати.

Якщо автомобіль заносить, виконайте такі правила поведінки:

1. Ніколи не гальмуйте, це лише посилить замет. І хоча невідома сила нестримно тягне ногу до гальма, треба встояти, інакше машина вийде з-під контролю.

2. Не вижимати педаль зчеплення - це так само марно, як, скажімо, натискання при занесенні на кнопку прикурювача.

3. Не кидайте різко педаль газу. Якщо у вас задньопривідний автомобіль, то при появі ознак занесення необхідно плавно знизити оберти двигуна. У випадку з передньопривідним - обороти, навпаки, краще збільшити, таким чином сила тяги на керованих колесах дозволить «витягнути» автомобіль із заносу.

4. Повертайте кермо в бік заносу. Якщо задня частина машини пішла вліво, туди ж слід повернути кермо, і навпаки. Цей рух потрібно довести до автоматизму, щоб у разі необхідності виконати без ривків, але швидко.