Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

На трасі Київ-Одеса працює нова система фіксації порушень


Нова система "Гарпун" вимірює швидкість і фіксує порушників на фото, а потім передає інформацію найближчому патрулю або на пост ДАІ, інспектори одразу ж зможуть оштрафувати порушника.
За словами співробітників ДАІ, стаціонарні камери, встановлені на трасі, вже давно втратили свою ефективність, оскільки водії почали просто скидати швидкість перед камерами, розташування яких вже всім відомо, після чого знову, не дотримуючись обмеження швидкості, розганяються, а потім знову пригальмовують біля поста ДАІ. Не кажучи вже про те, що «листи щастя» досі не узаконили. Нові ж прилади обійти тепер буде не так легко.

Як і колись, на ділянці з фото-відеофіксацією буде встановлений попереджувальний знак, але де саме буде знаходиться обладнання, водії знати не будуть. Спеціально для цього на одній з ділянок траси встановили п'ять захищених боксів. У якому їх них встановлена ​​камера - будуть знати тільки даішники.


Фотографії громадського транспорту, водії якого перевищили швидкість, відтепер будуть направляти керівникам підприємств. І навіть забирати за це ліцензії на перевезення.


За інформацією ДАІ, система "Гарпун" з'явилася і в Києві. Основною складовою системи є прилад "Трукам", яких вже закупили в кількості 137 штук. До кінця року всі вони будуть встановлені на основних трасах і в великих містах.


«Я впевнений, що ми до кінця року, а можливо навіть раніше, почнемо відходити від використання приладів, які фіксують швидкість, але не мають функцій фотовідеозйомки, таких як« Беркут», «Іскра», «Радіс», і будемо використовувати для контролю дорожнього руху прилади, які мають функцію фотовідеофіксації, а саме прилад «Гарпун» на базі приладу «Трукам» або прилад «Візир», - сказав тимчасово виконуючий обов'язки начальника Управління ДАІ МВС України Володимир Резніков, передає УНІАН. Резніков також відзначив, що нове обладнання буде використовуватися в першу чергу в місцях, де найчастіше трапляються ДТП. «Це новітня розробка американського аерокосмічного агентства НАСА. У цьому випадку протокол про правопорушення буде складатися протягом 10-20 хвилин, а не двох місяців, як це відбувається зараз», - зазначив в.о. начальника департаменту ДАІ МВС України.